Słupki oświetleniowe

( ilość produktów: 64 )

Niektórzy klienci w obawie przed zbyt wysokimi kosztami eksploatacji rezygnują z wyposażenia własnego ogrodu lub działki w niepowtarzalne oświetlenie. Tymczasem takie rozwiązania są nie tylko energooszczędne, lecz przede wszystkim niezwykle atrakcyjne wizualnie. Współczesne słupki oświetleniowe wyróżniają się zarówno designem, jak i pełną funkcjonalnością. W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo oryginalnych modeli, jak i tych prostych serii, które wpasowują się w estetykę nowoczesnego minimalizmu. Każdy klient może liczyć na szybką realizację zamówienia oraz towar dostępny od ręki. Ceny są konkurencyjne.

Urokliwe słupki oświetleniowe do ogrodu

Słupki oświetleniowe ogrodowe nadadzą każdej powierzchni. Są praktyczne i stylowe. Ich widoczność jest najlepsza po zmroku, kiedy to rozświetlają przestrzeń wokół domu. Co do sugerowanych ilości lub specyfiki rozlokowania, warto zasięgnąć opinii fachowca, gdyż pozwoli ona uzyskać doskonały efekt wizualny. Oświetlenie słupków ogrodzeniowych nierzadko wymaga zastosowania akcesoriów LED, które przygotowaliśmy w naszej ofercie, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli więc po pewnym czasie użytkowania trzeba wymienić pojedynczy element, właściwą opcją będzie przedstawiony asortyment. Słupki oświetleniowe zewnętrzne to między innymi warianty: OIR czarny 65 cm czy RADO III 3 DG grafitowy 25 cm. Pierwszy z nich wyróżnia się ekskluzywną nowoczesnością, więc doskonale dopasuje się do takich obiektów mieszkalnych. Trwałość zapewnia wykonanie z wysokiej klasy aluminium. Druga opcja to lampa zamknięta w obudowie, która cechuje się prostotą oraz uniwersalnością użycia. Można ją umieścić przy oczku wodnym lub w alejce w parku.

Funkcjonalne atuty słupków oświetleniowych zewnętrznych

Charakterystyczny wygląd konkretnego modelu tego produktu jest jedynie uzupełnieniem zasadniczych właściwości. Podstawową funkcją, którą odznaczają się słupki oświetleniowe zewnętrzne do ogrodu, jest generowanie światła. Jego ostateczna barwa i skala natężenia są odmienne dla określonych wariantów, więc klient ma do dyspozycji naprawdę szeroki wybór. Może na przykład zdecydować się na: latarnię POLE LED grafitowy 220 cm, CUMULUS XL albo GARDEN BALL L. Pierwszy z tych wyborów wiąże się z masztową konstrukcją, która doskonale sprawdzi się na gęsto zalesionej działce. Rozlokowanie tego słupka pomiędzy drzewami, podkreśli walory przydomowej zieleni. Produkt jest też przystosowany do eksploatacji w otoczeniu zmiennych i wymagających warunków atmosferycznych. CUMULUS XL to niepowtarzalny kształt magicznej kuli, która w ogrodzie wygląda wręcz zjawiskowo. Całość tej bryły jest w pełni hermetyczna. Ostatni z wariantów jest wykonany z polietylenu oraz imituje pewien rodzaj szlachetnego kamienia.

Nowoczesny i klasyczny słupek oświetleniowy ogrodowy

Rola estetyczna i funkcjonalna oświetlenia w ogrodzie jest niepodważalna. Zazwyczaj obie opcje idą w parze, co przekłada się na spektakularny efekt. Nie trzeba korzystać z porad specjalisty z branży architektonicznej, aby efektywnie zagospodarować własną przestrzeń. Słupy oświetleniowe ogrodowe dostępne w naszej ofercie na pewno pozwolą na zakup wymarzonych rozwiązań. Celowo przygotowaliśmy modele nowoczesne, jak i klasyczne, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Słupek może stanowić integralną część zamontowanych w okolicy podjazdu lamp najazdowych, jak i zupełnie osobny element oświetlenia. Proste i minimalistyczne serie na pewno pozwolą na wybór uniwersalnych projektów, dzięki którym ogród zyska niepowtarzalności. Zainteresowaniem cieszą się modele w stylu rustykalnym inspirowane latarniami ulicznymi, a także geometryczne kształty, dzięki którym architektura zielona zyskuje harmonii i spójności.

Jakie funkcje powinno spełniać oświetlenie słupka ogrodzeniowego?

Oświetlenie słupka ogrodzeniowego to praktyczny sposób na zachowanie widoczności, a tym samym bezpieczeństwa. Zdarza się, że posesja jest ulokowana w miejscu o ograniczonej widoczności, dlatego wszelkie metody przydadzą się, aby poprawić walory użytkowe. Wówczas podjazd i ogrodzenie są wystarczająco podkreślone, co ryzyka uderzenia. Ponadto oświetlenie słupka ogrodzeniowego to doskonały sposób na wzbogacenie estetyki. Gra świateł i odpowiednia barwa sprawiają, że posesja jest jeszcze bardziej elegancka i luksusowa. Lampy nie muszą być montowane na każdym słupku. Wielu naszych klientów decyduje się na rozwiązania wyposażone w czujnik ruchu, aby zoptymalizować koszty utrzymania instalacji.

Słupek oświetleniowy zewnętrzny jako element estetycznej aranżacji

Wybierając słupek oświetleniowy zewnętrzny, należy wziąć pod uwagę walory praktyczne i estetyczne. Zbyt dominujący element może wprowadzić niepotrzebny chaos w aranżacji. Szczególnie jeśli na terenie posesji chcemy zamontować wiele punktów światła. Warto również, aby wszystkie lampy zewnętrzne były w podobnym stylu. Zbyt duża różnorodność może wpłynąć na odbiór estetyki budynku. Ponadto mnogość rozwiązań może nie być praktyczne. Nasi klienci chętnie decydują się na kilka słupków wzdłuż ścieżki, w okolicy krzewów i na trawniku. Kilka punktów wystarczy, aby zadbać o komfort, wygodę i oryginalny efekt. Jeśli chodzi o styl, to kwestia indywidualna. Element estetycznej aranżacji ogrodowej powinien być spójny, dlatego w niektórych sytuacjach sprawdzą się proste i geometryczne kształty, w innych stylizowane detale zgodne z harmonią klasycznego wzornictwa.

Może zobaczysz też inne produkty?

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel