Żarówki ozdobne EDISON

( ilość produktów: 21 )

Żarówki ledowe ozdobne to prosty sposób na udekorowanie mieszkania w sposób stylowy i klimatyczny. Światło wprowadza do wnętrz odpowiedni nastrój, ale również odgrywa rolę praktyczną, oświetlając te przestrzenie, które chcemy. W naszym sklepie znajdziesz ozdobne żarówki Edison zarówno do pokoju codziennego, jak i biura. Produkty z katalogu dostępne są od ręki, a wysyłka odbywa się błyskawicznie - nawet dzień po złożeniu zamówienia możesz cieszyć się wyjątkowym oświetleniem Twojego domu. W ofercie uwzględniliśmy m.in. modele żarówek producentów EKO-LIGHT oraz SPECTRUM.

Podkreślenie wnętrza za pomocą żarówek Edison

Decydując się na remont czy budowę domu, rozmieszczenie oświetlenia należy rozplanować na jednym z wcześniejszych etapów prac. Inaczej bowiem oświetlimy salon, kuchnię, a inaczej biuro czy sypialnię. Żarówki LED firmy Edison pozwolą na ich dopasowanie do aktualnego nastroju oraz potrzeb. Zapewniają barwę światła ciepłą bądź neutralną. Ciepłe światło ułatwia odprężenie się i działa pozytywnie na redukcję stresu. Odcienie neutralne oraz zimne dobrze wpływają na koncentrację. Barwa neutralna jest doskonałym wyborem do pracowni, gdzie zależy nam na świetle, które nie zniekształci kolorów.

Lampy a żarówki Edison

Każda lampa ma swój własny gwint, do którego należy dopasować żarówkę. W naszym sklepie znajdziesz żarówki odpowiadające różnym zapotrzebowaniom, kształtom oraz wielkościom gwintów. Żarówki Edisona występują zarówno w klasycznej wersji A60, która pasuje do każdej podstawowej lampy, jak i w wersjach do lamp dedykowanych, takich jak model COG WW Retroshine Spectrum. Bardzo ważne jest dopasowanie odpowiedniego gwintu do lampy, aby móc ją prawidłowo zamontować. Przed dokonaniem zakupu należy również zwrócić uwagę czy dany model nadaje się do użytku zewnętrznego.

Niebanalne żarówki edisonowskie do każdego pokoju

Żarówki edisonowskie charakteryzuje niezwykle wysoka jakość wykonania. Dostępne w różnych rodzajach odcieniach światła oraz mocy, są wykonane z najlepszych materiałów, co wpływa bardzo pozytywnie na ich żywotność. Ściemalny model E27 wyróżnia przeżywalność na poziomie 25000 godzin! Dzięki temu zupełnie zapomnisz o problematycznej konieczności nagminnego wymieniania żarówek w domu. Tworzone są one w technologii EKO, co ma znaczenie dla osób, którym zależy na dbałości o środowisko oraz byciu EKO. Możliwość dostosowywania natężenia światła do aktualnej potrzeby stanowi ogromne udogodnienie, które wieczorami pozwoli cieszyć się odpowiednim oświetleniem do pracy bądź delikatnym półmrokiem, doskonałym do romantycznej kolacji czy oglądania filmu z rodziną.

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel