Lampy najazdowe

( ilość produktów: 13 )

Lampy najazdowe nie są nowością. To popularny rodzaj oświetlenia zewnętrznego zarówno w zabudowaniach prywatnych, jak i w miejscach publicznych. Charakterystycznych kształt wynika ze sposobu montażu i miejsca, w którym docelowo lampy zewnętrzne mają zapewnić funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo. W naszej ofercie przygotowaliśmy modele o prostych i uniwersalnych kształtach, aby każdy miał szansę wybrać detale pasujące do estetyki terenów zielonych, czy fasady budynku. Zainteresowaniem cieszą się zarówno światła najazdowe w kształcie prostokątnym, jak i okrągłym. Zadbaliśmy o rozwiązania podwyższonej wytrzymałości, aby konstrukcja sprawdzała się w nawet najbardziej wymagających warunkach. Wysoka jakość materiałów, starannie dopasowane wzornictw i pozostałe parametry techniczne pozwolą na efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Nasi specjaliści chętnie udzielą dodatkowych informacji dotyczących konkretnych modeli oświetlenia, a także pomogą w wyborze modelu, który pozwoli na podkreślenie klimatu aranżacji, dbając jednocześnie o walory praktyczne.

Praktyczne i stylowe światła najazdowe

Lampy ogrodowe najazdowe znane są również pod nazwą światła do gruntowego. Montaż na zewnątrz wymaga zastosowania odpowiednich materiałów. Oświetlenie jest narażone na różnorodne czynniki zewnętrzne od uszkodzeń mechanicznych, po zmienne temperatury, wysoką wilgotność i zanieczyszczenia. Zazwyczaj są niewielkie, ponieważ najczęściej montuje się je w zestawach jako praktyczne rozwiązania mające konkretny cel. Instalowane na podjazdach, płytkach, kostce brukowej czy na trawnikach. Jakość konstrukcje powinna umożliwiać swobodne stąpanie na oświetleniu, a nawet poruszaniu się po powierzchni pojazdem. Niektórzy decydują się na zastosowanie najazdowe oświetlenie podjazdu wyłącznie przez wzgląd na praktyczność, inni z kolei chętniej wybierają niewielkie lampki w gruncie z uwagi na funkcje dekoracyjne. Starannie wyselekcjonowane i zarazem proste kształty doskonale odpowiadają na obie potrzeby, dlatego nasze lampy są bardzo uniwersalne. Tworzą wyjątkowy klimat wokół posesji i świetnie uzupełniają innego typu oświetlenie jak na przykład słupki oświetleniowe.

Proste i efektowne lampy najazdowe w kostce brukowej

Lampy najazdowe w kostce brukowej nie powinny dominować przestrzeni, a raczej stanowić elegancki dodatek o praktycznych walorach. Mogą być zamontowane wzdłuż ścieżki w ogrodzie, w parku czy na podjeździe wskazując trasę do garażu. Wybierając konkretny typ oświetlenia, warto postawić na uniwersalny design i wysoką wytrzymałość, ponieważ ewentualny demontaż może być kłopotliwy. W kolejnych etapach warto zwrócić uwagę na parametry dotyczące oświetlenia jak maksymalna moc na punkt świetlny, współczynnik mocy, czy kąt świecenia. Jeśli oświetlenie najazdowe kierunkowe nie będzie miało innego wsparcia, to istotna również może okazać się jasność, aby efekt był w pełni zadowalający. Najchętniej wybierane są oprawy z aluminium i stali nierdzewnej. Doskonale nadają się do wbudowania w kostkę brukową, glazurę, terakotę, deski i beton. Mogą również być montowane bezpośrednio w gruncie. Jako dopełnienie wytrzymałości modelu oświetlenia zewnętrznego do gruntownego użyto szkła hartowanego, które ma wysoki wskaźnik wytrzymałości i odporności.

Jak wybrać najlepsze dogruntowe lampy najazdowe?

Dogruntowe lampy najazdowe mogą stanowić element uzupełniający zastosowanych na posesji lamp zewnętrznych sufitowych bądź zupełnie odrębnego oświetlenia, które po prostu będzie na tyle uniwersalne, że będzie pasować do zmieniających się trendów i potrzeb domowników. Na podjazd, chodnik, czy schody świetnie nadają się proste modele wpuszczane zarówno lampy najazdowe kwadratowe, jak i okrągłe. Producent Nowodvorski Lighting doskonale łączy praktyczność z unikatowym designem, dlatego rosnącym zainteresowaniem cieszy się seria PAT LED czarna zabudowana. Wydaje się tajemnicza i bardzo minimalistyczna. Podobnie jak seria CIRCLET LED. Alternatywą jest nowoczesny wysokiej jakości słupek ogrodowy PATHWAY LED. Czarna konstrukcja pasuje do domów i osiedli mieszkalnych zaaranżowanych w nowoczesnym stylu.

Może zobaczysz też inne produkty?

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel