Lampy podłogowe

( ilość produktów: 36 )

Lampy podłogowe to zaledwie jeden z rodzajów lamp. Świetnie dopasują się praktycznie do każdego pomieszczenia. Nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat poprzez subtelne oświetlenie. Z całą pewnością nowoczesne lampy podłogowe nie zastąpią oświetlenia sufitowego. Stanowi ono główne źródło światło w danym pokoju i sprawia, że całe pomieszczenie zalewa się w światłem. W przypadku lamp podłogowych jest nieco inaczej. Ich zadaniem jest bowiem doświetlanie bardziej zacienionych miejsc w pomieszczeniu, gdzie nie dociera wystarczająca ilość światła z oświetlenia głównego. Sprawdzą się również idealnie, jako oświetlenie do czytania. Gdy usiądziemy wygodnie w fotelu, tuż obok takiej lampy stojącej, powinniśmy mieć odpowiednie warunki do zatopienia się w lekturze. Poza tym nie zawsze chcemy, by pomieszczenie było w pełni oświetlone. Gdy mamy ochotę rozsiąść się na kanapie i obejrzeć ciekawy film, stawiamy raczej na delikatne światło, które wydobywać się może właśnie z lamp podłogowych do salonu. W LAMPAnaJUTRO przygotowaliśmy szeroką ofertę tego typu oświetlenia. Z pewnością każdy znajdzie u nas coś w sam raz dla siebie.

Gdzie w salonie umieścić lampę podłogową industrialną?

Nie ma wątpliwości co do tego, że lampy są bardzo ważnym elementem wystroju wnętrz. Co więcej, stanowią nie tylko element dekoracyjny, ale przede wszystkim pełnią ważną funkcję - dają światło. Dodatkowo tworzą niesamowity i niepowtarzalny klimat.

Gdzie więc w salonie umiejscowić lampę podłogową? Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy od lampy. Jeśli mają to być lampy podłogowe do czytania, warto postawić je przy fotelu, czy też przy kanapie. Warto przy tym pamiętać, aby światło z lampy nie było skierowane w stronę telewizora czy komputera. Dlaczego? Ponieważ blask żarówki będzie odbijał się w ekranie sprzętów elektronicznych, a to może przeszkadzać.

Innym miejscem, w którym warto ustawić eleganckie lampy podłogowe, jest przestrzeń przy stoliku kawowym. Zapewnią one delikatne, niezbyt mocne światło, które sprawdzi się w trakcie późno popołudniowego czy wieczornego spotkania z przyjaciółmi, czy z rodziną. Kiedy zapadnie zmrok lampa sprawi, że stół wciąż będzie dobrze oświetlony. Dzięki temu bez większego problemu będzie można grać na nim w planszówki, karty, czy zapewniać inne atrakcje. Dzięki lampom podłogowym do salonu nie będziesz musiał zapalać światła głównego, sufitowego.

Lampa podłogowa w biurze - ciekawe rozwiązanie

Coraz więcej osób pracuje zdalnie bądź hybrydowo z domu. Część decyduje się na wygospodarowanie w mieszkaniu oddzielnego pomieszczenia, które ma pełnić funkcję biura. Tak czy inaczej, dodatkowe oświetlenie przy biurku czy przy stole może okazać się na wagę złota. Jeśli więc domowe biuro to wydzielona część salonu, przemyśl postawienie w niewielkiej odległości od stanowiska pracy czegoś w rodzaju lamp podłogowych np. w stylu glamour. Warto wówczas postawić na jasne, wręcz białe światło. Pobudzi ono organizm do pracy, poprzez ograniczenie znużenia, czy też zmęczenia wywołanego długim siedzeniem w jednym miejscu. Jeśli masz ograniczony budżet lub nie chcesz wydać zbyt dużo pieniędzy, znajdziesz coś wśród naszej oferty tanich lamp podłogowych. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości, czy też pomożemy z wyborem. Nasi specjaliści czekają na Twój telefon czy email.

Lampy podłogowe to idealne rozwiązanie do sypialni

Właśnie remontujesz sypialnię? A może chcesz zmienić coś w niej niewielkim kosztem? Czasem naprawdę niewiele potrzeba, aby całkowicie zmienić klimat danego pokoju. Mianowicie odpowiadają za to przede wszystkim dodatki. Mowa o zasłonach, narzucie, dywanie, poduszkach, kocach, zdjęciach, obrazach czy też lampach podłogowych do sypialni. Tego elementu nie może zabraknąć w tym pomieszczeniu. Dlaczego? Ponieważ nada mu niepowtarzalny klimat. Do sypialni kierujemy się, kiedy chcemy odpocząć, zrelaksować się, albo wyspać. Dla wszystkich tych czynności niezbędne jest, aby w pomieszczeniu panowało odpowiednie oświetlenie. Nie może być to jasne, mocno świecące światło z żyrandola sufitowego. O wiele lepiej sprawdzi się delikatne, kameralne światło, padające z lamp podłogowych czarnych. Jeśli umieścisz je po obu stronach łóżka, będzie idealnie. Warto również zaopatrzyć się w żarówki o ciepłym, żółtym świetle, a nie te o białym. Dodatkowo kilka świec na parapecie czy komodzie sprawi, że w pomieszczeniu zapanuje jeszcze milsza atmosfera.

Lampy stojące industrialne - a może inny typ oświetlenia?

Jesteś zwolennikiem lamp podłogowych? Może szukasz innego typu oświetlenia? Jeśli zależy Ci na delikatnym świetle, które będzie skupione głównie w jednym miejscu, zajrzyj do oferty naszych lamp biurkowych. Z kolei chcąc oświetlić nieco więcej pomieszczenia, ale dalej zachowując przytulny klimat, może warto postawić na lampy ścienne / kinkiety? Lampy wpuszczane też zdają się ciekawym pomysłem. Te i wiele innych rodzajów oświetlenia znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Zapraszamy!

    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel